Rock pod Kameňom 2011 ,alebo keď sa stretnú správni ľudia

Autor: Nikola Hritzová | 15.8.2011 o 18:01 | (upravené 15.8.2011 o 18:09) Karma článku: 9,55 | Prečítané:  2010x

Všade samí ľudia v čiernom, s čírami, kučerami, s fialovými aj červenými vlasmi, ba aj s hlavou úplne dohola. Tričká hlásajúce ich obľúbenú kapelu, sieťkované pančuchy, roztrhané nohavice, pírsingy a kanady. Úžasná atmosféra a decibely otriasajúce malým mestečkom, ktoré každoročne víta svojich verných rockerov. Welcome to Snina.

Ako každý rok, aj tohto roku(12-13. augusta 2011) sme mali možnosť zúčastniť sa jedinečnej akcie-rockového festivalu v Snine známeho tiež pod názvom Rock pod Kameňom. O zábavu a skvelé kapely bolo postarané. Do programu boli zaradení interpreti ako Karpina, Iné Kafé, Sonata Arctica, Edguy, Mike Terrana, Marta Jandová s kapelou Die Happy či najväčšia atrakcia celého festivalu- Guano Apes. Areál festivalu praskal vo švíkoch a úžasnú atmosféru, ktorú vytvorilo najmä publikum, ocenili aj samotní umelci.

Našli sa tu fanúšikovia každého veku, od rockových drobcov, ktorí si užívali koncert z pohodlia kočíka až po rockových veteránov.

Pivo bolo ohrozeným živlom a míňalo sa rýchlosťou blesku. Každú chvíľu ste sa ocitli v šialenom pogujúcom dave a snažili sa chrániť si svoje končatiny, ale aj tak, to bol jednoducho jeden obrovský zážitok.

 

Viac ako všetky kapely ma však prekvapili ľudia. Neznámi ľudia, ktorí sa zastavili, prihovorili, ponúkli tekutú zábavu z vlastných zásob, jedlo či nocľah, ľudia s odlišnými názormi, vierovyznaniami, životnými príbehmi. Ľudia, ktorí vás obohatili už len tým, že sa na vás usmiali...ľudia, ktorí vám po päťminútovom rozhovore povedali, že sa s vami skvelo rozpráva a ste správni ľudia.

Nejde o to, že sa spalo v aute či v stane. V niektorých prípadoch dokonca pod alebo nad autom, v lesíku, na zemi...ide práve o týchto ľudí, ktorí vám zdokonalia zážitok z celého festivalu. Počas týchto dvoch dní som nadobudla dve dcéry, jedného syna, manžela a veľa nových známych. Vytvorila som si vlastnú „festovú“ rodinku, ktorá ma sprevádzala týmto úžasným bláznením.

Ďakujem rodinke Úžasných a organizátorom festivalu...Vidíme sa opäť o rok.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Trump pokračuje v kampani. Útočí, rozdeľuje a izoluje

Prvý Trumpov prejav vo funkcii prezidenta sa podobal na tie, ktoré prednášal ešte pred voľbami.


Už ste čítali?